ПАЛИВНА КАРТКА

 

Паливна смарт-картка – це сучасний та надійний інструмент безготівкових розрахунків, що дозволяє клієнту оптимізувати та контролювати свої витрати на пальне, уникаючи ризиків, пов’язаних з обігом готівки; отримувати фіксовану знижку в мережі АЗК LOTUS та податковий кредит з ПДВ у день оплати рахунку, а також відслідковувати всі транзакції по карті та ефективно керувати ними.

Трьохступенева система захисту (штрих-код, безконтактний чіп та унікальний пін-код) є надійною гарантією безпеки використання паливної смарт-картки та запобіганням шахрайству з нею.

ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ ПАЛИВНИХ СМАРТ-КАРТ LOTUS

Літровий гаманець
грошові кошти, які надходять від клієнта, зараховуються на його особистий рахунок та конвертуються в літри пального за ціною, дійсною на дату перерахування коштів. Це дає можливість заощадити при подорожчанні пального. Також у цій схемі доступна опція літрового овердрафту.

Грошовий гаманець
грошові кошти, які надходять від клієнта, зараховуються на його особистий рахунок, що дає можливість отримувати знижку на момент заправки, в не залежності від підвищення або зниження ціни на пальне.  Також у цій схемі доступна опція грошового овердрафту.

ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ПАЛИВНИХ СМАРТ-КАРТ LOTUS

  • Можливість відкрити один загальний рахунок на декілька видів пального і підключити до нього потрібну кількість смарт-карт.
  • Через особистий кабінет на сайті lotus.ua у власника рахунку є можливість: розподіляти пальне між усіма смарт-картками, встановлювати на них ліміти та обмеження, дозволяти заправку до повного баку, блокувати та розблоковувати свої смарт-картки.
  • Усі рухи по картці (кількість заправленого пального, дата, час, місце заправки, залишок на рахунку) можна відстежити в особистому кабінеті на сайті lotus.ua.
  • Баланс рахунку можна проконтролювати як за допомогою чеку, так і через особистий кабінет на сайті lotus.ua.
  • Кожна смарт-картка захищена пін-кодом, який знає лише її власник, тому у разі втрати картки нею ніхто не зможе скористатися.
  • У разі втрати картки у її власника є можливість замовити у менеджера нову з відновленням усіх коштів, які були йому доступні на старій картці.
  • Можливість, при необхідності, отримати за замовленням увесь пакет бухгалтерської документації.

З усіх питань щодо смарт-карт Вас завжди фахово проконсультують менеджери відділу гуртових та роздрібних продажів ТОВ «Довіра Ойл».

КОНТАКТИ

Головний офіс (гуртові та роздрібні продажі):
вул Гоголя, буд. 12, оф. 501, м. Дніпро, 49000
Телефон: 056 722-24-37
e-mail: office@lotus.ua

Гаряча лінія (безкоштовно по Україні): 0 800 600 601

ukUA
ru_RURU ukUA